Artemisbet bahis sitesi Hollanda Antilleri yasalarına uygun olarak hareket etmektedir. Bu kapsamda ödeme yollarına yönelik de titiz çalışmalara sahiptir. Özellikle limitlerin kullanıcılara ve hizmetlere göre belirlenmesi sağlanmıştır. Limitler ya da talepler adına da belge taleplerine yer verilmektedir. Gerekli görülmesi halinde bu belgelerin üyeler tarafında gönderilmesi gerekmektedir. Artemisbet para çekme ve yatırma limitleri olarak ise canlı destek ile iletişime geçebilirsiniz. En doğru bilgileri bu alandan öğrenmeniz halinde işlemlerde hata yapmamanız söz konusudur.

Artemisbet Para Yatırma Limitleri

Sitenin yatırım işlemleri adına alt ve üst limitleri bulunmaktadır. Hesaplar içerisinden güvenli bir şekilde yatırımlar yapılmaktadır. Tüm istenilen adımlara uymanız halinde kısa sürede paranızı yatırabilirsiniz. Yatırımlarında hızlı bir şekilde transfer edilmesi sağlanmaktadır. Hesaplar arası transferler yasak olmaktadır. Bu konuda kural ve şartlar bölümünden de gerekli tüm ikazlar yapılmaktadır. Sitenin para yatırma limitleri olarak ise;

  • TL Nakit minimum 20 TL maksimum limiti bulunmamaktadır.
  • CepBank minimum 20 TL maksimum 1000 TL
  • Doğrudan Havale ile minimum 250 TL maksimum limiti yoktur.
  • Astropay minimum 30 TL
  • Paykasa, Ecocard, Bocash, Paykwik ise minimum 10 Euro olmaktadır.

Sanal kartlar yoluyla da maksimum para yatırma limiti 500 Euro olmaktadır. Hesabınız içerisinde yer alan para yatırma butonu ile işlem görmeniz sağlanmaktadır. Seçtiğiniz bu ödeme yolları üzerinden para yatırabilirsiniz. Ödeme yöntemlerinin alt ve üst limitlerine de uygun olarak işlem yapmalısınız. Hesaba para yatırırken herhangi bir ücret ödemenize de gerek yoktur. Ücretsiz kayıt işlemleri ve yatırımlar ile sizlere hizmet verilmektedir. Banka transferi ile para yatırma için ise ‘hesabım’ bölümünden hareket etmeniz gerekmektedir. Buradan izleyeceğiniz yol sizlere sunulmaktadır. Gizlilik politikası içerisinde yatırımlar ele alınmaktadır.

Artemisbet Para Çekme Limitleri

Site içerisinde günde 3 kere para çekme işlemi yapmanız mümkündür. Günlük olarak da limitlere yer verilmektedir. Sitenin minimum ve maksimum limitleri tüm ödeme yöntemlerini kapsamaktadır. Bu sebepten dolayı da ayrı ayrı ele alınmamaktadır. Ödeme yollarını tercih ederken de belli başlı kısıtlamalar söz konusudur. Yatırım yapılan ödeme yolları üzerinden para çekebilirsiniz. Kuralları içerisinden de ele alındığı gibi güvenlik önlemleri adına bu yönteme başvurulmaktadır. Sitenin limitleri ise;

  • Günlük minimum limiti 100 TL değerinde olmaktadır.
  • Günlük maksimum limiti ise 5400 TL olarak ele alınmaktadır.

Mastercard ya da Maestro gibi yöntemler adına kısıtlamaları bulunsa da kredi veya debit kartları ile para çekebilirsiniz. Bu yöntemleri kullanarak para yatıranların farklı yöntemler üzerinden de para çekme sağlanmaktadır. Gerekli belgeleri göndermeniz halinde farklı ödeme yolları üzerinden para çekebilirsiniz. Kesintiler konusunda da farklıklar söz konusudur. Ödeme yöntemine bağlı olarak ücretlerin değişmesi sağlanmaktadır. Kesintiler genel olarak bankaların hizmetleri adına geçerli olmaktadır. Bu konuda da en doğru bilgiyi sizlere canlı destek hizmetleri verecektir. Bu alandan görüşme yaparak tüm konulara yönelik bilgi edinebilirsiniz.

Para Çekme İptalleri Nasıl Yapılır

Para çekme talepleriniz işleme alınmadan önce iptal talebinde bulunabilirsiniz. Bekleyen para çekme talepleri adına geri ödemeler yapılmaktadır. İptal işlemleri için ise müşteri temsilcileri ile görüşmeniz gerekmektedir. 7/24 hizmet vermelerinden dolayı iptallerde sorun yaşanmamaktadır. İptallerin de kısa sürede tamamlanması sağlanmaktadır. 3. şahıs işlemlerine yer vermeyen sitenin para transferi konusunda da tedbirleri bulunmaktadır. Hesaplar arası para aktarımlarına karşı bir tavra sahiptir. Sitenin para çekme politikalarına uymanız gerekmektedir. Bu politikalar kural ve şartlar bölümünden de ayrıntılı bir şekilde ziyaretçilere sunulmaktadır. Kayıt öncesi bu kuralları okumanız gerekmektedir. Devamında ise kabul ederek üye olmanız sağlanmaktadır.