Bets10 bahis sitesi ücretsiz ve hızlı ödeme yolları ile de dikkat çekmektedir. Sitenin finansal konularda son derece net bir tavrı bulunmaktadır. Gerek metotları gerekse limit tabloları ile sizlere ulaşmaktadır. Bu sayede üyelerin hata payını da sıfıra indirmektedir. Hesapları içerisinden Türk Lirası tercihinde bulunmanız gerekmektedir. Para birimi tercihleriniz bir kereye mahsus olarak gerçekleştirilmektedir. Bu sebepten dolayı kayıt sırasında dikkatli olmanız da fayda vardır. Kayıttan sonra ilk para yatırma işlemi ile aktif olabilirsiniz. Bets10 para çekme ve yatırma limitleri olarak yöntemlere göre değişimler söz konusudur. Ödeme yöntemleri ise havale, kredi kartı, e-cüzdanlar gibi alanlardan ele alınmaktadır. Yöntemler adına uygun metotlara da göz atabilirsiniz.

Bets10 Yatırım Limitleri

Sitede para yatırma adına hesaplar içerisinden işlem görmeniz gerekmektedir. Buradan geçerli ödeme yolları sizlere gösterilmektedir. Kart bilgilerin tam olarak doldurmanız halinde işleminiz başlamaktadır. Ödemelere göre limitlere de dikkat etmeniz gerekmektedir. Sitenin para yatırma alt ve üst limitleri olarak ise belirli tabloları bulunmaktadır. Canlı destek ile de konuyla alakalı bilgi alabilirsiniz. Bu limitler ise;

  • Kredi kartı ile minimum 20 TL maksimum 1.300 TL
  • Ecopayz ile minimum 10 TL maksimum 2.000 TL
  • ATM Kartı en az 25 TL maksimum 1.300 TL ( VISA Electron )
  • Paykasa minimum 10 Euro maksimum 1000 Euro
  • Paykwik minimum 10 Euro maksimum 2.000 Euro
  • Cashixir minimum 10 Euro maksimum 10.000 Euro şeklinde olmaktadır.

Bets10 alt ve üst limitleri ile yatırım yapabilirsiniz. Sitenin bu konuda ki çalışmaları ise üye merkezli olarak ele alınmıştır. Nitekim limitler zorlayıcı ölçütlere sahip olmamaktadır. Dünya çapında hizmet vermesinden dolayı çeşitli ödeme yollarına da sahiptir. Ülkemizde ise Türk Lirası seçenekleri ile ödemeler kabul edilmektedir.

Bets10 Para Çekme Talepleri

Sitede para çekme talepleri en geç 24 saat son işleme alınmaktadır. Konuyla alakalı finans departmanı işlemlere yer vermektedir. Üstelik para çekme talepleri adına bildirimlere de yer verilmektedir. İşlem sonucunda sms ya da e- posta ile bildirimler yapılmaktadır. Bu şekilde üyelerin haberdar olması sağlanmaktadır. Sitede para çekme yöntemleri ve limitleri de değişken yapıda olmaktadır. Alt ve üst limitler ödeme yollarına göre belirlenmiştir. Bu limitlere bakacak olursak;

  • TransferCard minimum 100 TL maksimum 5000 TL
  • Banka Havalesi minimum 500 TL maksimum 20.000 TL
  • Ecopayz minimum 50 TL maksimum 5000 TL olmaktadır.

TransferCard ve Ecopayz ile para çekme işlemlerinin 24 saat içerisinde gerçekleşmesi sağlanmaktadır. Banka Havalesi ise yoğunluğa bağlı olarak en geç 5 iş günü içerisinden ödemeleri yapmaktadır.

Havale İle Para Çekme İşlemleri

Üyelerin en sık tercih ettikleri yöntem hiç kuşkusuz havale yöntemi olmaktadır. Banka Havalesi ile yapacağınız işlemlerde dikkatli olmanız gereken belli başlı kurallar bulunmaktadır. Örneğin havale ile para çekme işlemlerinde kendi hesaplarınızı kullanmak zorundasınız. Farklı bir hesapla para çekme durumları ele alınmamaktadır. Para çekme sayfası üzerinden öncelikli olarak ‘banka havalesi’ seçeneğine giriş yapmanız gerekmektedir. Buradan sizlere talep adına form yöneltilmektedir. Banka şube ismi, TL IBAN numarası gibi seçeneklerin girilmesi gerekmektedir. Sitenin havale adına Euro IBAN numarası da istediğini göreceksiniz. İnternet bankacılığı işlemleri sayesinde Euro hesabına sahip olabilirsiniz. Bu konuda bankanızla da iletişime geçerek yardım alabilirsiniz. Tüm alanların doğru ve eksiksiz olması durumunda talepler geçerli olmaktadır. Para çekme talepleri için belgelerinizi göndermelisiniz. Bu durum tüm üyeler adına geçerli olmaktadır. İstenilen belgelerin görünür ve renkli olması halinde 72 saat içerisinde sonuç alınmaktadır. Para çekme işlemleri adına da sonuçların mesajlar ile sizlere haber edilmesi sağlanmaktadır.