Hiperbet, uluslararası alanda hizmetini sunan ve üyelerine çeşitli imkanları veren bir site olmaktadır. Hizmetinin genel formatına ve yapılanmasına baktığımızda, Curaçao kanunlarına göre br hizmeti verdiğini görebiliyoruz. Aynı zamanda Hiperbet, 2011 yılından beri sağladığı hizmeti ile, müşterilerine güven konusunda epey bir olanak sağladığını da  söyleyebiliriz. Ayrıca en iyi bahis deneyiminin verilmesi, yüksek oran ve geniş spor dalları da sitenin sağladığı diğer hizmetler oluyor. Elbette ödeme olanaklarında Hiperbet, güvenilir yöntemleri, hızlı bir yatırım imkanı ile de vermektedir.

Hiperbet Para Yatırma

Tüm üyelerin yatırım işlemleri için kullanabilecekleri yöntemler ortaktır. Her bir üye site üzerinde mevcut olan yöntemleri kullanarak, para yatırım işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Ödemeler hızlı olmasının yanı sıra, herhangi bir komisyon ücreti alınmadan sağlanıyor.  Hiperbet para yatırma limitlerine ve hangi yöntemlerin kullanıldığına göz attığımızda;

 • Ecopayz ile: en az 25TL / en fazla 12.500TL
 • Epaycode ile: en az 10€ / en fazla 250€,
 • Astropay ile: en az 10$
 • Paykwik ile: en az 10€ / en fazla 250€
 • Paykasa ile: en az 10€ / en fazla 500€,
 • Neteller ile: en az 50TL,
 • Visa-Visa Elecktron Kredi Kartı: en az 80TL,
 • Cashixir ile: en az 10€ / en fazla 10.000€,
 • Otopay ile: en az 10€ / en fazla 5000€

tutarlarında yatırımlarınızı gerçekleştirebilirsiniz. Her bir Hiperbet üyesi için bu yatırım yöntemleri geçerli olmaktadır. Beklentilerini iyi bir biçimde almak ve sorunsuz bir deneyimden yararlanmak istiyorsanız, yatırım seçeneklerinde bu limitler ile hesabınıza aktarım yapabilirsiniz. Tüm ödeme imkanları ile en hızlı ve dakikalar içerisinde para yatırmak mümkündür. Zaman kaybı olmadan, paralarınızı hesaplarınıza hızlı bir şekilde aktarabilir ve olumlu bir hizmetten de yararlanabilirsiniz.

Hiperbet Para Çekme

Hiperbet, tüm müşterilerinin kazandıkları paraları, hesaplarına gönderiyor. Sağladığı hizmetini sorunsuz bir biçimde vermesindeki temel etken, kalıcı hizmet prensibidir. Bu yüzden güvenilir para çekim yöntemlerininde site üzerinde uygulandığını söyleyebiliriz. Hiperbet para çekme yöntemlerinde ve limitlerinde;

 • Havale – EFT ile minimum 100TL, maksimum 10.000TL,
 • Ecocard ile minimum 90 TL, maksimum 10.000TL,
 • Neteller ile minimum 50TL, maksimum 3000TL

para çekme talepleri verilebiliyor. Eğer ki kazandığınız bakiye bu tutarda ise, para çekme talebinde bulunarak, paranızı Hiperbet üzerinden alabilirsiniz. Para çekim işlemlerindeki sürelerde ise Banka Havalesi-EFT yönteminde en düşük ortalama 3 ve 4 saat arasında değişebilmektedir. En yüksek süre ise 12 saat olabiliyor. Bu işlemin yoğunluğuna ve para çekme talebine göre değişebilmektedir.

Ecocard ve Neteller yöntemleri ile para çekme talepleri, 24 saat kadar sürebilmektedir. Belirtilen süre maksimum bir değeri kapsamaktadır. Bu süre zarfında paranız hesabınıza aktarılıyor.

Para Çekme Talebi Hangi Saatlerde Verilmelidir?

Para çekme talepleri için belirli bir saat sınırı vardır. Bunlar sabah 11:00 ve 23:30 arasında gerçekleşiyor. Eğer ki 23:30’dan sonra çekim talebi verirseniz, işleminiz bir sonraki mesai saatine aktarılacaktır. Belirtilen zaman içerisinde vermeniz dahilinde para çekme talepleri aynı gün içerisinde işleme tabi tutulmaktadır.

Günde Kaç Kez Para Çekme Talebi Veriliyor?

Kazancınızı almak için günde sadece 1 kez çekim talebi verilebilir. Bunun içinde Hesabınıza üzerinden Para Çekme bölmesine girip, gereken formu doldurmalısınız. Gün içerisinde 2. kez talep verirseniz, ilk talebiniz geçerli sayılır ve ikincisi iptal edilir. Bu yüzden müşterilerin mutlaka gün içerisinde 1 kez talep vermesi gerekiyor. Ayrıca herkes, sadece kendi hesabı adına para çekebilir. Başka birinin adına para çekme talebi verilmemektedir.